/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F4482d9d57ec816b5bd0eda4db1ac414c.jpg)
Ювентус готує пропозицію для Левандовські
Найближчими днями Ювентус проведе зустріч із представниками Роберта Левандовські. Контракт нападника з Барселоною закінчується прийдешнім літом, і наразі гравець вивчає різні варіанти продовження кар'єри.
За повідомленнями журналіста Ніколо Скіри, "стара синьйора" запропонує зірковому поляку однорічний договір із зарплатою в 6 млн євро на рік. Поки невідомо, чи влаштують форварда такі умови.
Інтерес до Роберта Левандовські також приписують представникам чемпіонатів Саудівської Аравії, Туреччини та МЛС, а серед претендентів на гравця фігурує і Мілан.
Раніше з'являлася інформація про готовність 37-річного футболіста продовжити угоду з Барселоною із суттєвим скороченням виплат. Проте активність туринців може змінити плани ветерана, особливо якщо каталонці затягуватимуть із фінальною пропозицією.