Снігур здобула драматичну перемогу над ексросіянкою Касаткіною
Українська тенісистка Дарія Снігур здобула першу в кар’єрі перемогу в основній сітці турніру категорії WTA 1000. Про це повідомляє «Главком».
У першому колі турніру WTA 1000 у Мадриді Снігур протистояла колишня восьма ракетка світу ексросіянка Дарія Касаткіна, яка нині представляє Австралію.
Хід гри
Перший сет Снігур виграла після рівного рахунку 3:3, взявши три гейми поспіль. У другій партії Касаткіна зуміла зрівняти рахунок за сетами – 6:3.
У вирішальному сеті українка повела 2:0, однак суперниця повернула інтригу. За рахунку 5:4 Снігур була близькою до перемоги, проте не подала на поєдинок.
На тайбрейку українка не використала шість матчболів, відіграла кілька матчболів опонентки, але з сьомої спроби все ж поставила переможну крапку – 15:13.
WTA 1000. Мадрид. Перше коло
Дарія Снігур (Україна) – Дарія Касаткіна (Австралія) 6:3, 3:6, 7:6 (13)
У другому колі українка зустрінеться з четвертою сіяною польською тенісисткою Ігою Швьонтек.
Відкритий чемпіонат Франції цього року відбудеться 24 травня – 7 червня 2026 року.
Матчі кваліфікації «Ролан Гаррос» пройдуть традиційно перед стартом основного турніру.