/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1174fec06fed0c760d3f13726f12dd26.jpg)
Втрати РФ за добу: 910 військових та 32 артсистеми знищено ЗСУ
День 23 квітня 2024 року ознаменувався інтенсивними бойовими діями, під час яких українські війська продовжували давати відсіч агресору. За цей період окупаційні сили РФ відчули на собі міць української оборони, втративши значну кількість живої сили та техніки.
Згідно з інформацією Генерального штабу ЗСУ, протягом минулої доби російські окупаційні війська втратили 910 особового складу. Ці цифри є свідченням запеклих боїв, що точилися на різних ділянках фронту.
Крім людських втрат, ворог також втратив значну кількість військової техніки. Було знищено 32 артилерійські системи та 4 танки, що суттєво послабило вогневу міць противника на передовій. Українські захисники продовжують ефективно знищувати техніку, не даючи окупантам закріпитися на захоплених позиціях.
Загалом, з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року до 24 квітня 2026 року, загальні бойові втрати російських військ вже склали близько 1 323 460 осіб. Це підкреслює масштаб конфлікту та ціну, яку платить агресор за свої дії.
Серед інших значних втрат окупантів за увесь період вторгнення – 11 892 танки, 24 445 бойових броньованих машин та 40 606 артилерійських систем. Також було втрачено 1 753 одиниці РСЗВ, 1 353 засоби ППО, 435 літаків та 350 гелікоптерів.
Крім того, російська армія втратила 254 605 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 4 549 крилатих ракет, 33 кораблі/катери, 2 підводні човни та 91 256 одиниць автомобільної техніки разом з автоцистернами. Спеціальна техніка також зазнала втрат, кількість яких сягає 4 134 одиниць.
Ці дані, що надаються Генеральним штабом Збройних сил України на щоденній основі, дозволяють оцінити динаміку бойових дій та інтенсивність спротиву українських захисників.
Наприклад, за 23 квітня на фронті відбулося 144 бойових зіткнення, з яких 28 атак припали на Покровський напрямок, що свідчить про високу активність боїв саме на цій ділянці.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, зазначивши, що дані уточнюються. Аналогічну інформацію розмістив Генеральний штаб Збройних сил України у Фейсбуці.
Постійні втрати, яких зазнає агресор, є прямим результатом незламності та професіоналізму українських військових, які продовжують боротьбу за свою землю. Кожен знищений танк і кожен ліквідований окупант наближає момент перемоги України та відновлення миру.