/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F604e7921c9e0045abb476186e014dc7b.jpg)
Приліт по садочку у Сумах: з’явилися нові подробиці
Сьогодні близько 10:30 російські військові двома “шахедами” вдарили по дитячому садку у середмісті Сум. РФ била двома ударами БпЛА типу "Герань-2".
Були люди під завалами, працівники ДСНС діставали людей. Загинула 48-річна працівниця. Відомо про п'ятьох постраждалих. Завідувачка у стані середньої тяжкості. Діти заклад не відвідували.
У перші хвилини після удару російськими безпілотниками на другому поверсі дитячого садочку спалахнула пожежа. Кілька разів рятувальники переривали роботи, бо лунали повторні загрози удару.
За кілька годин рятувальної операції з-під завалів дістали тіло 48-річної загиблої охоронниці садка. Завідувачка перебуває на стаціонарному лікуванні, її стан — середньої тяжкості. Ще двоє жінок і двоє чоловіків отримали медичну допомогу в лікарні та перебувають на амбулаторному лікуванні.