/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F26468b11d15737e3641558952b87eab5.jpg)
Спортінг планує віддати Ваяннідіса в оренду на тлі інтересу Евертона
Лісабонський Спортінг серйозно обмірковує майбутнє 24-річного грецького правого захисника Георгіоса Ваяннідіса. За інформацією авторитетного португальського видання A BOLA, керівництво клубу розчароване виступами гравця після його трансферу з Панатінаїкоса за 12,5 мільйонів євро напередодні сезону 2025/26.
Оскільки сезон для левів щойно завершився (леви посіли 2 місце), менеджмент та тренерський штаб наразі розглядають можливість віддати грека в оренду.
У клубі все ще бачать у Ваяннідіса якості, які можна розвивати, і сподіваються, що тимчасовий перехід допоможе йому отримати необхідний змагальний досвід, досягти тактичної зрілості та повернутися до команди готовим відповідати високим очікуванням.
Рішення про потенційну оренду безпосередньо пов'язане з кадровою ситуацією в захисті лісабонців. Беззаперечним першим номером на позицію правого фулбека залишається іспанець Іван Фреснеда. Він мав певний інтерес з боку клубів Англії, проте його трансфер, швидше за все, не відбудеться через фізичні проблеми — Фреснеда зазнав травми наприкінці кампанії, через що вибув з ладу на останні матчі сезону.
Якщо іспанець залишиться у команді, шанси Ваяннідіса на потрапляння до стартового складу стануть примарними. Крім того, ситуацію для грека додатково ускладнює інтеграція молодого таланта Сальвадора Блопи, який, як очікується, стане повноцінним гравцем основної обойми у наступному сезоні.
За ситуацією уважно стежить англійський Евертон, для якого 24-річний грек є довгостроковою трансферною ціллю. Наразі захисник вже отримав кілька цікавих пропозицій, які, зважаючи на щільну конкуренцію у Спортингу, можуть зрештою переконати його прийняти новий виклик та переїхати в інший чемпіонат для отримання регулярної ігрової практики.
У цій кампанії грецький правий захисник зіграв за Спортінг 32 поєдинків у всіх турнірах та віддав 4 результативні передачі. Контракт розрахований до літа 2030. Трансфермаркт оцінює гравця в 7.5 млн євро.
Нагадаємо, нещодавноСпортінг у фіналі Кубка Португалії сенсаційно програв команді з другого дивізіону.