/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Ff963fb2531b8ea32c285d12b85a3b303.jpg)
США можуть дозволити виробництво американської зброї в Європі та Україні – Bloomberg
Президент США Дональд Трамп планує звернутися до американських оборонних компаній з проханням виробляти зброю за ліцензією в Європі та Україні. Про це повідомляє Bloomberg.
"Вони хотіли б мати змогу це зробити, ми розглянемо це питання", – сказав Трамп журналістам, відповідаючи на запитання про плани на саміті "Великої сімки".
Зазначається, що Україні потрібні засоби протиповітряної оборони, зокрема ракети-перехоплювачі для збиття російських балістичних ракет, однак їх виробництво наразі здійснюють лише США.
Через те, що США використали значну частину запасів в Ірані, а їх поповнення потребує часу, Трамп на саміті G7 заявив союзникам про можливість надання ліцензій для виробництва ракет у Європі та Україні.
"Конкретні ліцензії, про які йде мова, будуть детально обговорені між країнами-учасницями. Це дійсно передбачає надання американськими компаніями комплексних ліцензій європейським виробникам", – заявив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Нагадаємо,під час зустрічі Зеленський та Трамп обговорили видачу ліцензій для виробництва антибалістичних ракет – подробиці.
Раніше повідомлялося, у Німеччині зацікавилися ракетою "Фламінго": думають над спільним виробництвом.
Читайте також:Ракет на всіх не вистачить: виробник Patriot попередив союзників США.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.