Головні герої ЧС-2026: Родрі — найкращий гравець турніру, Мбаппе отримав "Золоту бутсу"
Головні герої ЧС-2026: Родрі — найкращий гравець турніру, Мбаппе отримав "Золоту бутсу"
Після завершення фінальної частини ЧС-2026 ФІФА визначила головних героїв турніру.
Нагороду найкращому футболісту турніру отримав 30-річний капітан збірної Іспанії та півзахисник англійського "Манчестер Сіті" Родрі, який взяв участь у всіх восьми матчах команди на турнірі.
Найкращим воротарем турніру став 29-річний голкіпер іспанців Унаї Сімон, а найкращим молодим гравцем ЧС став 19-річний захисник збірної Іспанії Пау Кубарсі.
Володарем "Золотої бутси" найкращому бомбардиру мундіалю-2026 вдруге поспіль став нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе, який забив десять голів на турнірі.
Тепер у 27-річного Кіліана 22 голи за кар’єру на чемпіонатах світу, і він перевершив легендарного Ліонеля Мессі, на рахунку якого 21 гол.
Нагадаємо, фінальний матч між збірними Іспанії та Аргентини завершився мінімальною перемогою європейців з рахунком 1:0.
Іспанія здобула другий титул чемпіонів світу в своїй історії, відібравши чемпіонство у аргентинців, які перемогли на попередньому ЧС у Катарі-2022.
Раніше повідомлялося, що Мессі розплакався після поразки у фіналі ЧС-2026 від збірної Іспанії.