Трамп анонсував візит Сі Цзіньпіна в США
Президент США Дональд Трамп заявив, що обговорить питання штучного інтелекту з президентом Китаю Сі Цзіньпіном під час його візиту до Сполучених Штатів 24 вересня. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Reuters.
Візит Сі відбудеться після зустрічі з Трампом на початку цього року. Під час перебування в Пекіні Трамп запросив китайського лідера до Білого дому.
«Президент Сі прибуде 24 вересня, і ми обговорювали це питання (штучний інтелект), коли я був у Пекіні, і ми знову будемо про це говорити», – сказав Трамп.
У середу держсекретар США Марко Рубіо та міністр закордонних справ Китаю Ван І обговорили необхідність визначення напрямків співпраці, щоб закласти основу для «дуже позитивного візиту».
Зокрема, президент США Дональд Трамп підтвердив, що під час зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпіном у Пекіні обговорював війну між Росією та Україною. За його словами, це питання обидва політики хотіли б вирішити.
Як повідомлялося, під час офіційної зустрічі президента США Дональда Трампа та голови КНР Сі Цзіньпіна у Пекіні увагу журналістів привернуло не лише саме спілкування політиків, а і їхнє рукостискання.
Згодом стало відомо, що на травневому саміті в Пекіні президент США Дональд Трамп особисто звернувся до лідера Китаю Сі Цзіньпіна з проханням вплинути на Путіна і повернути його до переговорів із Зеленським.