/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F26121d31e2650e60ddb1bc6e5a5925f9.jpg)
Розкрито п’ять головних нововведень iPhone Air 2
Apple готує iPhone Air другого покоління, який, за прогнозом аналітика Джеффа Пу, дебютує у першому кварталі 2027 року. Новинка отримає низку важливих оновлень, зокрема покращену камеру, новий процесор і сучасніші бездротові модулі, пише macrumors.com.
Однією з головних змін стане поява другої 48-мегапіксельної камери. До основного модуля Fusion приєднається надширококутний об’єктив. Також смартфон, за чутками, матиме трохи менший Dynamic Island, що дозволить збільшити корисну площу екрана.
За продуктивність відповідатиме новий процесор A20 Pro, виготовлений за 2-нм техпроцесом TSMC. Крім того, iPhone Air 2 оснастять бездротовим чіпом Apple N2 для Wi-Fi, Bluetooth і Thread, а також модемом Apple C2 другого покоління, який має забезпечити ще кращу енергоефективність і стабільність роботи в мережах 5G.
За попередньою інформацією, смартфон отримає 6,5-дюймовий дисплей, 12 ГБ оперативної пам’яті та 18-мегапіксельну фронтальну камеру з підтримкою технології Center Stage. Це зробить модель помітно функціональнішою порівняно з попередником.
Очікується, що Apple представить iPhone Air 2 разом із базовими iPhone 18 та iPhone 18e навесні 2027 року. Водночас флагманські iPhone 18 Pro, iPhone 18 Pro Max і перший складаний iPhone Ultra, за чутками, дебютують окремо восени 2026 року в межах нової стратегії запуску продуктів.