Тетяна Коб
751

Тетяна Коб

Біографія

Тетяна Коб - українська спортсменка. Виступає в боксі у ваговій категорії до 51 кілограма. Народилася в 1987 році у Волинській області. З дитячих років захоплюється спортом. Займається баскетболом, волейболом, легкою атлетикою, а в 16 років вперше відвідує боксерську секцію. Постійним тренером був Віктор Рогатин. Тетяна Коб має вищу освіту. Закінчила Національний університет в Луцьку.

Кар'єра

Стає успішною спортсменкою в кінці минулого десятиліття. Тетяна Коб виграє чемпіонати України і отримує право представляти країну на міжнародних змаганнях.

У 2009 році вкрай успішно виступає на Чемпіонаті Європи. За підсумками змагань Тетяна Коб стає переможницею першості континенту у ваговій категорії до 51 кілограма.

Черговий успіх чекає українку в 2010 році. Тоді Тетяна Коб виграє бронзову медаль на чемпіонаті світі.

Спортсменка знову підтверджує свій високий рівень в 2016 році, завоювавши срібну медаль на чемпіонаті Європи з боксу.

У тому ж році Тетяна Коб стає першою українкою, яка виграла місце на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. На самих іграх спортсменка не зуміла пробитися далі чвертьфіналу.

Досягнення

Тетяна Коб - одна з найсильніших жінок-боксерів в Україні та світі. Багаторазова чемпіонка України. Переможниця першості Європи, призер Чемпіонату світу. Визнана майстром спорту міжнародного класу.

Чутки і скандали

Тетяна Коб за роки спортивної кар'єри постійно піддавалася дискримінації. Чемпіонку критикували і ображали, як і особисто, так в Інтернеті. Жінку-боксера критикували чоловіки-спортсмени, так і інші дівчата. Коб звинувачували в тому, що вона займається не жіночим видом спорту і є чоловікоподібною. Чемпіонку також критикували за спортивні та професійні якості, заявляючи, що її рівень боксу непорівнянний з чоловічими аналогами.

Статки і джерела доходів

За роки аматорської кар'єри в боксі Тетяна Коб виграла не більше 100 тисяч доларів в якості призових.

Особисте життя і сім'я

Тетяна Коб постійно живе і тренується в Луцьку, а також в Києві. Зараз - не заміжня. Є православною християнкою і пропагує духовність і здоровий спосіб життя.

2024-03-08T20:00:57Z
Черноколенко здобула перемогу у стартовому поєдинку на ліцензійному турнірі з боксу
Ukrinform
2024-03-08T14:33:54Z
Захарєєв сенсаційно завершив боротьбу за ліцензію Олімпійських ігор на турнірі в Італії
2023-11-25T21:12:36Z
Харлан починає свій шлях за медаллю: коли виступатимуть українці у 7-й день змагань ЄІ-2023
2023-06-13T18:42:21Z
Три з найціннішого металу: українські боксери завоювали 9 медалей на міжнародному турнірі
24tv
2023-05-09T11:15:17Z
Міжнародний турнір з боксу: Україна здобула 9 медалей
UNN
2023-05-09T05:24:29Z
У результаті – найкращі: збірна України з боксу виборола вісім медалей на міжнародному турнірі
24tv
2023-04-17T09:15:24Z
Жіноча збірна України з боксу стала найкращою на турнірі у Фінляндії
Зеркало недели
2023-04-17T07:52:25Z
Жіноча збірна України з боксу посіла перше загальнокомандне місце на турнірі в Фінляндії
Ukrinform
2023-04-16T18:36:42Z
Збірна України показала найкращий результат в історії на жіночому чемпіонаті Європи з боксу
2022-04-10T15:45:46Z
У соцмережах запустили челендж до Міжнародного дня спорту: акцію підтримали відомі українці
TSN
2021-04-01T12:03:05Z
Українські боксери здобули п’ять олімпійських ліцензій
ГЛАВКОМ
2020-03-16T10:00:20Z
Українська збірна з боксу оголосила склад на ліцензійний турнір на Олімпіаду-2020