MY.UAРейтинги
В'ячеслав Беженар
1457

В'ячеслав Беженар

Беженар Вячеслав Миколайович: депутат Одеської міськради, якому збирали на прожиток

Беженар В'ячеслав Миколайович - одеський чиновник і бізнесмен, який в минулому році не задекларував жодного доходу, зате в цьому був визнаний одним із найвпливовіших жителів міста.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація

Біографія

В'ячеслав Беженар народився 18 грудня 1986 року в Одеській області (м. Кілія).

Сім'я

Даних про сімейний стан депутата знайти не вдалося. У своїх деклараціях нікого з членів сім'ї не вказує.

Освіта

Вищу освіту здобув в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Кар'єра

В офіційній біографії В'ячеслава Беженара сказано, що у 2008 році він влаштувався майстром на приватне підприємство "Ремерцентр". Чим нинішній депутат займався до цього часу - невідомо.

Через три роки перейшов у компанію ТОВ "Реставратор - 1946", в якій працював начальником будівельної дільниці.

У жовтні 2015 року був обраний депутатом Одеської міської ради 7-го скликання, в яку балотувався від фракції "Опозиційний блок". У міськраді займається питаннями комунальної власності.

За даними деяких джерел, є засновником і керівником ТОВ "Альто Буд". Раніше значився засновником компанії "Даріус".

Компромат

Допомога чиновникам

Як повідомляє редакція видання "Думська", у квітні 2016 року прямо перед міськрадою активісти збирали гроші на прожиток одеським чиновникам

Ідея скинутися місцевим депутатам на прожиток виникла у представників "Антикорупційного офісу", які визначили найбідніших народних обранців за їхніми деклараціями.

Як з'ясували активісти, троє з 64 депутатів Одеської міськради (в тому числі і В'ячеслав Беженар) не задекларували жодного доходу. Ще кілька чиновників за офіційними даними в місяць отримують близько 1500 гривень.

Як це не дивно, той же Беженар з нульовими доходами у 2019 році увійшов у 20-ку найбільш впливових одеситів за версією інформаційного агентства "Одеса Медіа"

"Ми вирішили не залишати в біді голодуючих депутатів і зібрати для них пожертви", - не без сарказму зауважив ініціатор збору Олексій Чорний.

"Примарні" прийомні

Згідно з українським законодавством, кожному депутату місцевої ради треба бути доступним для своїх виборців. Так, народні обранці зобов'язані регулярно розглядати звернення своїх співвітчизників (попередньо оприлюднивши час і місце прийому громадян), а також намагатися максимально допомогти у вирішенні тієї чи іншої проблеми.

При цьому, з 63-х депутатів тільки 13 вказали свої громадські приймальні на офіційному сайті Одеської міськради. Але навіть із них працюють далеко не всі.

Наприклад, на сайті сказано, що В'ячеслав Беженар приймає виборців за адресою пр-т Ак. Глушко, 22 (навіть телефон є). Однак його помічниця повідомила, що ця приймальня в реальності не існує. Коли чиновник планує відкрити двері свого кабінету для жителів міста - невідомо.

Передвиборчі змагання

На початку липня 2019 року в Київському районі Одеси почалися справжні змагання кандидатів у нардепи по благоустрою міста

Поки представник партії "Довіряй ділам" Дмитро Танцюра роздавав продуктові набори і фарбував лавки, кандидат від "Опозиційного блоку" В'ячеслав Беженар почав ремонтувати фасад одного з будинків і облагороджувати прилеглу територію.

Про те, хто займається ремонтно-будівельними роботами, жителі двору дізналися з оголошення, яке було розміщене прямо на будинку, та футболок робітників.

Декларація

В декларації за 2018 рік В'ячеслав Миколайович Беженар вказав тільки квартиру в Одеській області, автомобіль (Tоуоtа Сamry 2009 р.в.) і готівкові заощадження в розмірі 130 тисячг ривень.

Роком раніше він задекларував дохід від продажу нерухомості на суму 251 тисяча гривень та "готівку" в розмірі 216 тисяч гривень.